Site Rengi

Kadınların Aldatma Yalanları

13.08.2020
108
Kadınların Aldatma Yalanları

Kadınlar da en az erkekler kadar aldatmaya meyillidirler. Bu durumun altında yatan sebepler psikolojik olabileceği gibi hayatın monotonlaşması, kadınların, erkeğin onun ihtiyaçlarını karşılayamadığını düşünmesi, güvensizlik, cinsel sorunlar ve birçok sebep olabilir. Bu durum erkekler açısından psikolojik sorunlara ve güvensizliğe neden olabilir. Çevresine ve kadınlara karşı güvensizliği artar ve yaşamında olumsuzluklar baş gösterebilir. Aldatan kadın ise bu durumu belli etmemek için birçok yalana başvurabilir. Kadınların aldatma yalanları bazı erkeklerde tatmin edici olabilir bazılarında ise şüpheler uyandırabilir. Bu gibi durumlarda erkeklerin eşlerini iyi bir şekilde analiz etmeleri gerekir. Erkekler eğer şüpheye düşüyorlarsa profesyonel hizmet almaları gerekebilir.

Aldatan Kadın Belirtileri

Erkeğin, kadınının onu aldattığını düşünmesi elbette ki istenmeyen bir durumdur. Ancak bu gibi durumlarla sık karşılaşılabilir. Eğer erkek bu konuda şüpheye düştüyse öncelikle yapması gereken ilk şey her şeyden emin olmaktır. Kadının aldattığını belli etmesi ise bir hayli zordur. Ancak kadınlar da nihayetinde bir insandır ve çeşitli şekillerle kendilerini ele verirler. Aldatan kadın belirtileri ise erkeklerin şüphelerini artırarak profesyonel bir destek almalarını gerektirebilir.

Kadınlar eşlerini aldattıklarında bu durumu örtbas etmek için yalana çok sık başvururlar. Aldatan kadın sürekli olarak ‘kızlarla takılmaya gidiyoruz’ şeklinde ifadelere başvururlar. Erkekler bu durumu başta garipsemese de kadınların, eşinin tanımadığı yeni arkadaşlar edinmesi ve üstü kapalı bir şekilde sürekli ondan bahsetmesi bir işaret olabilir.

Aldatan kadının belli ettiği bir başka açık ise gece dışarı çıkma bahaneleridir. Aniden rahatsızlanan arkadaşlar ve gece boyunca bir hastanede refakatçi olarak kalmalar sık başvurulan yalanlardan biridir. Kadınların söyledikleri bir başka yalan ise işyerinde mesaiye kalmaları veya ofisteki işlerin uzaması söylemleridir. Bu durumun birkaç kere yaşanması şüpheye mahal vermemektedir. Ancak bu tür söylemlerin çoğalması ve bir bahane olarak sürekli öne sürülmesi kadının aldattığına işaret edebilir.

Aldatan kadın cinsel olarak erkeğinden soğumaktadır. Erkeğin cinsel isteklerini bahane ve yalanlarla sürekli olarak reddetmesi kadının, erkeğini aldattığı şüphelerini doğurmaktadır. Erkekler eğer birtakım şüphelere düşüyor ve bunu kanıtlayamıyorsa profesyonel bir destek hizmetine başvururlar.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.