Site Rengi

İzmir Dedektiflik Bürosu

06.07.2020
222
İzmir Dedektiflik Bürosu

İzmir Dedektiflik Büroları

İzmir dedektiflik büroları ilk olarak 1995’te hizmet vermeye başlamıştır. Özellikle İzmir Bölgesi dedektiflik konularında gelişmiş bir şehirdir. Her zaman filmlerde görmeye alışkın olduğumuz özel dedektifler ya da dedektif büroları gerçek hayatta da çeşitli sorunlarda karşımıza çıkmaktadır.

Dedektiflik büroları, soruna yönelik yasal olarak işlemlerde bulunarak bu işin profesyonel kısmını oluşturan çalışma ekiplerinden oluşmaktadır.

izmir dedektiflik burosu

Dedektiflik Büroları Hangi Hizmeti Sunar?

Günümüzde özel dedektiflik bürolarının verdiği hizmetler arasında en yaygın olanı eş takibi olmaktadır. Ne yazık ki günümüzde ilişkiler eski zamanlardaki gibi olmamakta ve bunun sonucunda bu hizmetlere talep artmaktadır.

Evlilik öncesi araştırmalar, boşanma davaları ya da velayet davaları için de delil toplama amacıyla yine dedektiflerden yardım alınmaktadır. İzmir Dedektiflik Bürosu Sadakat araştırmaları ya da adres tespiti gibi konularda yardım alınabilir.

İş yerlerinde firma ile ilgili güvenlik olaylarında, sigorta dolandırıcılığı gibi konularda, sanayi casusluğu ya da ortaklık anlaşmalarında yine dedektiflere büyük rol düşmektedir.

Ayrıca çalıntı araçlarla ilgili ya da herhangi bir hırsızlık sonrası da bu tür talepler artmaktadır. Herhangi bir takip gerektiren işlerde, mesela öğrenci takibi ya da personel takibinde de dedektiflerden yardım alınmaktadır. Herhangi bir markanın gerçekliği konusunda hizmet almak isteyenler de başvuruda bulunabiliyor. Dolandırıcılık olaylarında ilk akla gelen yerlerden biri diyebiliriz.

Tüm bunlara ek olarak herhangi bir özel isteğe göre de dedektiflik araştırması yapılabilmektedir. Ancak bu isteğin gerekli şartları sağlaması ve yasal olarak araştırılabilirliğe uygun olması gerekmektedir. İnsanların özel hak ve hukuklarına girmeden yasal çerçevede onaylanabilecek olan özel isteklerde de gerekli işlemler yapılmaktadır.

izmir dedektiflik buroları

İzmir Dedektiflik Ücretleri Nasıldır?

İzmir dedektiflik bürosu nda ücret işleyişi sabit olmamaktadır. Yapılan işin ve istenen özel durumlara göre fiyat değişkenlik göstermektedir. Bu konularda gerekli kararı dedektiflik yapacak kişi vermektedir.

Ancak burada dikkat edilmesi gereken konu yanlış kişiler tarafından dolandırılmamaktır. Bu kişiler genel olarak sabit fiyatla çalışmakla birlikte sonucunda sizi ciddi anlamda maddi ve manevi zararlara uğratabilmektedir. Bu şekilde dolandırılmalar yaşamamak adına dedektif tutmadan önce gerekli araştırmaların tamamlanması gerekmektedir. Aksi halde zararların boyutu bazen ciddi olabilmektedir.

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.