Site Rengi

Erkeklerin Aldatma Belirtileri

17.08.2020
116
Erkeklerin Aldatma Belirtileri

Güzel giden bir ilişkide bazen problemler olabilir. Bazı durumlarda bu problemler çözülse de bazı durumlarda bu sorunlar gün yüzüne çıkmaz ve taraflarda içten içe güvensizliğe ve huzursuzluklara yol açar. Hatta çözülemeyen bu problemler eşlerin birbirini aldatmasına kadar varabilir.

Erkeklerin aldatma belirtileri iyi gözlemci kadınlar tarafından kolayca fark edilebilir. Erkek davranışlarından bu durumu kadına fark ettirebilir. Çünkü sevgilisi ile neredeyse evlenme kararı alacak olan erkek artık eşine bu durumu belli etmek zorunda kalabilir veya istemese de bunu fark ettirebilir. Uzun ve yorucu bir serüvenin ardından erkekler bu gibi durumlarda ipin kopmasını isteyerek ne olacağını umursamaz hale gelebilirler.

Erkekler yaşadıkları stres ve vicdan azabıyla bazen de sevgililerinin yaptığı baskılar sonucu sürekli olarak boşanmak istediklerini dile getirirler. En ufak bir sorunu büyüterek ağızlarından boşanma lafını düşürmez ve eşlerinin zarar görmesini istemediklerini dile getirirler.

Eşini aldatan bir erkek dış görünüşünde aniden bir değişiklik yapma ihtiyacı hissederler. Farklı kıyafetler alırlar, saç şekillerini değiştirirler ve spora başlarlar. Eşleri ve ev ile fazla ilgilenmez ve kayıtsız kalırlar. Erkeklerde görülen bu ani değişiklikler aldatma işareti olabilir.

Kadınların Aldatma Belirtileri

Kadınların Aldatma Belirtileri

Kadınların eşlerini aldatma nedenleri çoğu zaman erkeklerden farklıdır. Bu nedenle kadınların aldatma belirtileri de farklıdır. Erkekler eşlerine kayıtsız kaldıkları için genellikle başka bir erkekle duygusal bir ilişki içerisine girer. Ancak kadınların aldatma eylemleri çoğu zaman zor fark edilir.

Eşlerini aldatan kadınlar ufak yalanlarla erkeğini geçiştirmeye çalışır. Genellikle cinsel olarak isteksiz hale gelirler. Eşlerini arkadaşlarının yanında sürekli olarak küçük düşürme ve onları eleştirme yoluna giderler. Eşlerini kırmak ve üzmek, aldatan kadınlar tarafından normal bir davranış olarak görülür. Eşinin özgüvenini düşürmeye çalışarak onarın kendine karşı olan saygısını azaltma yoluna giderler.

Aldatan kadın çoğu zaman ev işleri ile ilgilenmez, ev temizliğine önem göstermez, varsa eğer çocuğuna olan ilgisini azaltır. Aldatan kadın eğer eşlerine önceden yumuşak davranıyorsa sert, önceden sert davranıyorsa yumuşak davranmaya başlar. Kadın çoğu zaman huzursuz olur ve sürekli kavga çıkarmak için bahane ararlar.

Erkek ve kadınların aldatma belirtileri arasında hem farklılık hem de benzerlik olabilir. Bu gibi durumlarda hem aldatma eylemini ispat etmek hem de daha sonraki boşanma veya velayet davası gibi süreçlerde sağlıklı bir şekilde ilerlemek için profesyonel olarak destek almak gerekebilir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.