Site Rengi

Dedektiflik Fiyatları

21.08.2020
168
Dedektiflik Fiyatları

Dedektiflik hizmetleri bugün dünyada birçok kişiye verilen ve işinin ehli kişiler tarafından verilmesi gereken bir hizmettir. Birçok sebepten dolayı insanlar dedektiflik hizmeti almak isteyebilmektedir. Bu nedenle dedektiflik fiyatları bu hizmeti almak isteyenler tarafından merak edilmektedir.

Dedektiflik fiyatları birçok unsura bağlı olarak değişmektedir. Her hizmete göre ayrı fiyat verilebileceği gibi bulunulan şehir veya alınacak hizmetin süresi gibi birçok hizmet kalemi bulunmaktadır.

Özel Dedektiflik Ücretleri

Herhangi bir sebepten dolayı insanlar birbirlerine şüphe duyabilir, özellikle eşler aldatma takibi isteyebilirler. Birbirlerine güven duymayan eşler dedektiflik hizmeti alarak güvenilir bir şekilde sonuca ulaşabilirler. Bu gibi durumlarda özel dedektiflik ücretleri verilen hizmete göre değişiklik gösterecektir. Dilerseniz dedektiflik ücretlerini etkileyen maliyet kalemlerini daha açıklayıcı bir şekilde ele alalım.

Dedektiflik Ücretlerini Belirleyen Maliyet Unsurları

Dedektiflik ücretleri birçok maliyet kalemine ve hizmete göre değişiklik göstermektedir.

  • Dedektiflik hizmeti alırken hizmetin türü fiyatlar açısından önem teşkil etmektedir. Eş takibi, adres bulma, soy ağacı bulma gibi hizmet türleri farklı fiyatlandırılır.
  • Dedektiflik ücretleri alınan hizmette kullanılan ekipman ve ekip nedeniyle değişmektedir. Her hizmetin verilmesi gereken süre farklı olduğu gibi bir hizmet de istenilen sürede verilebilir. Haftalar süren bir araştırma ve takip işlemleri için en az iki kişilik bir ekip, bir araç veya anlık bilgi hizmeti gibi unsurlar ücretlere etki edecektir. Ayrıca kamera veya fotoğraf çekimi gibi kayıt yöntemlerinde ücretler farklılık gösterecektir.
  • Özel dedektiflik fiyatları ayrıca ek olarak alınacak hizmetler doğrultusunda değişmektedir. Örneğin soy ağacı bulma bilgisinde farklı arşivlerin incelenmesinin istenmesi ek ücrete tabii olabilir ve bu fiyatların artmasına neden olabilir.
  • Dedektiflik fiyatlarına etki eden bir diğer maliyet kalem ise hizmetin verildiği şehirdir. Her şehrin kendine göre farklı dinamikleri mevcuttur ve bu dinamikler fiyat farklılıklarına sebebiyet vermektedir.
  • Hizmetin süresi arttıkça maliyetler de giderler de artacaktır. Hizmetin süresi personel ve ekip giderlerini artıracaktır. Bu bağlamda özel dedektiflik ücretleri artmaktadır.
  • Dedektiflik hizmeti alırken özellikle boşanma ve velayet davaları gibi süreçlerde delil toplanması kamuya açık olmayan bilgilerin hukuki yollarla edinilmesi zor bir süreç olabilir. Bu nedenle bu tür hizmetler ücretlerde değişikliğe neden olmaktadır.
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.