Site Rengi

Aldatmaya Meyilli Kadın

17.08.2020
138
Aldatmaya Meyilli Kadın

Aldatma eylemi her ne kadar erkekler tarafından çok sık gerçekleştirildiği düşünülse de kadınların da bu eylemi gerçekleştirme sıklığı yüksektir. Yapılan araştırmalara göre ise evli olan kadın, evli olmayan kadınlara göre aldatmaya daha fazla meyillidir. Çünkü evli kadınlar eşleriyle birlikte sürekli olarak aynı evde bulundukları için bir zaman sonra çiftlerin birbirine olan tolerasyonu ve katlanma düzeyleri düşebilir. Ayrıca kadınlar eşlerinden gerekli ilgi ve sevgiyi göremedikleri zaman başka sevgilere ve aşklara doğru yelken açmak ister ve içinde bulunduğu bu sevgisizlik durumundan çıkmak isterler. Bu nedenle bazı kadınlar eşlerini aldatmaya meylederler.

Erkekler ise aldatıldıklarından şüphe duydukları zaman psikolojik olarak çöküntüye gidebilir, kendilerine olan güvenleri azalır ve daha mutsuz bir yaşam sürerler. Eşlerinin kendilerini aldattıklarından şüphe duyan erkekler sürekli olarak aldatmaya meyilli kadın profilini belirlemeye çalışırlar.

Aldatan Kadın Karakteri

Aldatan Kadın Karakteri

Aldatan her kadının aldatma nedeni farklıdır. Kimi kadın eşinin ilgisiz ve sevgisizliğinden şikâyet ederek aldatmaya meyledebilir. Aldatan kadın karakteri ise genel olarak belli olmamakla beraber eşi dışındaki erkeklerden daha çok ilgi görmeyi bekler ve buna yönelik davranışlar sergiler. Erkeğinin ilgisizliğine karşı kadın bu ilgiyi başka yerde arar ve giyim ve kuşamı ile bunu belli edebilir. Eğer ani bir şekilde kendisine daha fazla bakım gösterdiğini ve her zaman giydiklerinden farklı olarak olağan dışı giysiler giydiğinde bu durum aldatmaya meyleden bir kadın imajı çizebilir.

Aldatan Kadın Davranış Biçimleri

Eğer bir kadın eşini aldatıyor ise bu durumu anlamak biraz zor olabilir. Çünkü kadınlar çok titiz ve ince eleyip sık dokurlar. Bir erkek eğer eşi onu aldattığını öğrenmesini isterse bunu anlar. Aksi takdirde erkeğin eşinin onu aldattığını öğrenmesi zor olabilir. Ancak aldatan kadın davranış biçimleri ile erkekler bu durumu anlayabilir.

Eğer kadının telefonla konuşma sıklığı artmış ise normalde olduğundan daha fazla ve ani bir şekilde sosyal medya veya türevleri ile ilgileniyorsa bu durum aldatmayı belli edebilir.

Eğer kadın eşi ile olan cinsel hayatına isteksiz ise ve bahaneler ile sürekli olarak erkeğini geçiştiriyorsa, kadının aldatmasına bir işaret olabilir.

Eğer bir kadın eşini aldatıyorsa vicdanen rahatsız olacaktır ve bu durum ruh haline yansıyacaktır. Omuzlarında taşıdığı yük kadına ağır gelerek onu agresif bir hale büründürecektir. Çünkü genel olarak kadınlar eşlerini aldattıklarında boşanmayı düşünmez ve küçük bir heyecan aradığını düşünür.

Erkeklerin eşlerinin onları aldattığını anlaması zor olabilir. Ancak eğer bu durumdan şüpheleniyorlarsa profesyonel destek alarak bunu ispatlama yoluna gidebilirler.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.