Site Rengi

Aldatan Kadın Pişman Olursa Nasıl Davranır?

19.08.2020
150
Aldatan Kadın Pişman Olursa Nasıl Davranır?

İlişkinin iki tarafı da çeşitli sebeplerden partnerini aldatabiliyorlar. Ayrıca bilindiği üzere ayrılıkların en büyük sebeplerinden biri de aldatmaktır. Peki, aldatan taraf kadın olursa ve kadın, bu yaptığından pişman olursa nasıl davranır, ne yapar? Kadının hal ve hareketlerinde ne gibi değişimler gözlemlenir?

Aldatmak Nedir? Aldatan Kişi Nasıl Davranır?

Aldatmak, ilişkinin taraflarından birinin başka bir kişiyle ilişkiye girmesine denmektedir. Bazen aldatan kişi sadece cinsel, sadece duygusal ya da hem cinsel hem duygusal yönden aldatabilir.

Öncelikle bilmek gerekir ki, ülkemizde aldatmak deyince hem erkeklerin, hem kadınların aklına önce erkek gelmekte. Erkekler kadının aldattığını anlayamayabiliyorlar. Bundan dolayı erkeklerin gözünü dört açması gerekli. Kadın, eğer telefonunu yanından ayırmıyorsa, sık sık kuaföre gidiyorsa ya da giyim kuşamı değiştiyse şüphe etmek gerekebilir. Bunlar elbette asılsız da olabilir, karşı tarafın canını yakmamak en önemli noktadır.

Eğer bu sorunlar geçmişse veya sorunlarına bu yöntem çare olmazsa kadın pişman olabilir. Bu durumlarda da sevgilisine daha çok ilgi gösterir, pişmanlıklarından bahseder. Aynı şekilde kadın stres altına girebilir, “Ya ben bu yaptığımdan pişman olduktan sonra yaptığım şey açığa çıkarsa?” diye düşünüp çok temkinli davranabilir. Geçmişinden konuşmamaya özen gösterebilir çünkü zamanında yaşanmış bir olaydan herhangi bir açık bulunursa kendisi zan altına girebilir. Son olarak kadın hayattan bir süreliğine kopabilir ve aldattığı için acı çeken, büyük kayıplar yaşayan kişi büyük ihtimalle bir daha aldatmaz.

Pişman olan kadın nasıl davranır?

Kadınlar da bütün insanlar gibi pişman olabilirler, özellikle aşk konularında. Ve kadınlar pişman oldukları zaman hareketlerinde değişiklikler sezilir. Bol bol düşünürler, bir daha hata yapmak istemezler. Gerektiği zaman bilen birisine, işin uzmanı olarak gördükleri kişilere danışırlar. Bazı kadınlar pişmanlıkları hakkında kafa yorup, onların üzerine giderken bazı kadınlar ise onları unutup kafa dağıtmaya çalışırlar. Kafa dağıtmaya yönelen kadınlarda geçici bir umursamazlık ve dikkatsizlik olabilir. Hataları üzerine kafa yoran kişilerse kendilerini dış dünyaya kapatabilir, inzivaya çekilip iç muhasebe yapabilirler. Eğer belirttiğimiz durumlar gözleniyorsa kişinin ruh haline göre ona yardımcı olmak veya onu rahatsız etmemek gerekir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.