Site Rengi

Aldatan Evli Kadın Özellikleri

13.08.2020
104
Aldatan Evli Kadın Özellikleri

Çoğu erkek ‘aldatılıyor olabilir miyim?’ sorusunu bazı nedenlerden dolayı kendi kendine sorar. Cevap bulmak içinse farklı yöntemlere başvurabilir. Eşlerine karşı bir güvensizlik içinde olan erkekler çoğu zaman kadının davranışlarından anlamlar çıkarmaya çalışırlar. Bu durum erkeklerde ciddi psikolojik sorunlara ve problemlere neden olabilmektedir.

Evli kadınların eşlerini aldatmasındaki gerekçe olarak psikolojik faktörler veya altta yatan cinsel sorunlar olabilmektedir. Evli çiftler sürekli aynı evi paylaşan insanlardır. Bu durum çiftler arasında birbirlerine karşı gösterdikleri tolerasyonu azaltabilmektedir. Bu durum erkeklerde sık yaşansa da kadınların da en az erkekler kadar aldatmaya meyilli oldukları görülmektedir. Aldatan evli kadın özellikleri ise çoğu kadında değişmekle beraber birkaç ortak noktayı gözler önüne sermektedir.

Aldatan Kadın Nasıl Davranır?

Aldatan kadın davranışları, her ne kadar farklı olsa da birtakım benzerlikler taşımaktadır. Öncelikle aldatan kadınlarda eşlerine karşı büyük bir ilgi azalması olur. Bunu nedeni ise genellikle başka bir aşk ilişkisidir. Eşiyle birlikte paylaştığı vakti azaltan aldatan kadın farkında olmasa bile bahaneler ile eşini kendinden uzaklaştırmaya çalışır.

Aldatan kadın, eşine ve çevresindekilere karşı sürekli bir sinirlilik halindedir. Bunun sebebi suçluluk duygusu olabileceği gibi altta yatan birçok neden de olabilir. Bu tarz durumlarda aldatan kadın sürekli olarak tartışma çıkarmaya meyleder.

Kadının aldattığını belli eden bir diğer davranış ise eşinin önceden sevdiği hallerini sürekli olarak küçümsemesi ve hor görmesidir. Eşinin hatalarını sürekli olarak ön plana çıkararak tartışma ortamı yaratmaya çalışırlar.

Aldatan kadının eşine karşı cinsel isteğinin azalmış olduğu görülür. Eşinin seks yapma isteğini bahaneler ile sürekli olarak geri çeviren kadının erkeğini aldatıyor olma ihtimali yüksektir. Ayrıca aldatan kadının ruh halindeki değişmeler onu ele verebilir. Farklı tepiler vermesi, vicdan azabının ve yaptığı şeyin ağırlığının fazla gelmiş olmasıdır.

Erkeklerin, eşlerinin onları aldattığını anlayabilecekleri bir başka davranış ise kadının değişen zevkleridir. Değişen müzik zevki, tarzında olan değişiklikler ve birden fazlaca bakımlı olması bir işaret olabilir. Bunun nedeni erkeğini aldattığı kişinin zevklerinden etkilenmesi ve ona kendini beğendirmeye çalışması olabilir.

Aldatan kadının bir başka davranışı ise sürekli olarak dışarı çıkmak istemesidir. Genellikle ‘kızlarla dışarı çıkıyoruz’ şeklinde bahanelere başvurabilir. Ayrıca aldatan kadınların, eşlerinin çevresine karşı bir suçluluk duygusu hissetme ve davranışlarındaki değişikler aldatmaya işaret olabilir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.