Site Rengi

Aldatan Erkek Pişman Olursa Nasıl Davranır?

18.08.2020
192
Aldatan Erkek Pişman Olursa Nasıl Davranır?

Eşlerini aldatan erkekler kadınlarını farklı nedenlerle aldatabilir. Ancak şu bir gerçektir ki aldatan çoğu erkek sonunda pişman olur ve vicdan azabı çeker. Bu durum erkeklerin davranışlarına ve ruh haline yansır. Kadınlar ise eşlerinin kendilerini aldattığında şüphe duyuyor ve pişman olduğunu düşünüyorsa aldatan erkek pişman olursa nasıl davranır? şeklinde soruların cevaplarını ararlar. Aldatan erkekler sevgilileriyle olan ilişkilerini bitirdiklerinde tekrar pişman olarak eski sevgililerine dönmek isteyebilirler. Bu gibi durumlarda aldatan erkek eski sevgilisi ile tekrar görüşmek ve onunla birlikte olmak ister. Sevgilileriyle farklı mecralardan iletişime geçerek pişman olduklarını ve tekrar beraber yaşayacaklarını dile getirirler.

Pişman Erkek Ne Yapar

Pişman Erkek Ne Yapar?

Pişmanlık duygusu insanlarda çok gelişmiş bir duygudur ve yapılan bir yanlıştan sonra derin üzüntü duyma haline denir. Eşlerini aldatan erkekler sevgililerinden ayrıldıklarına pişman olabildikleri gibi aldattıkları için eşlerine karşı da pişmanlık duyabilirler. Pişmanlık duygusunu eşlerine belli etmek isteyen erkekler bunu birtakım davranışlarla gösterirler. Ayrıca aldatma işlemi için pişmanlık duyduklarını dile getirirlerken, içlerini rahatlatmak için bahaneler de sıralarlar. Ancak bu durumu kabullenemeyen kadınlar boşanma davasına kadar süreci götürürler. Terk edilen erkek ya eski sevgilisine pişman olduğunu dile getirerek ona dönmek ya da ayrıldığı eşine dönmek ister. Bu durumda erkek af dileyerek kendisine bir şans daha verilmesini ister ve yaptıklarından dolayı pişmanlık duyduğunu dile getirir.

Tabii ki boşanma süreci oldukça zor bir süreçtir. Ülkemizde aldatılma nedeniyle açılan boşanma davaları çok sık görülür. Ancak gerek maddi durumlar gerek toplum baskısı nedeniyle çoğu kadın boşanma davası açamaz ve bu gerçek ile birlikte yaşamak zorunda kalır. Özellikle çocuklu ailelerde çocukların zarar görmesini istemeyen kadın bu duruma katlanır. Aldatan erkek ise eski sevgilisine tekrar geri dönmek isteyebilir gerek elektronik cihazlarla gerekse yüz yüze bu durumu konuşmak isterler. Bu gibi durumlarda aldatılan kadınlar tekrar aldatılıp aldatılmadıklarını öğrenmek isterler ve pişman erkek ne yapar sorusunu sıklıkla kendilerine sorarlar. Bu durum hem erkeğin hem kadının hem de ilişkinin yıpranmasına neden olur.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.